PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34887}

Dwóch gniewnych ludzi

Anger Management
6,8 68 872
oceny
6,8 10 1 68872
5,8 10
ocen krytyków
Dwóch gniewnych ludzi
powrót do forum filmu Dwóch gniewnych ludzi

zaskakująco słaby

ocenił(a) film na 6

W Hollywood zapanowała moda na komedie z gwiazdami-seniorami. Trend zapoczątkował Robert De Niro "Depresją gangstera", po której zaczął staczać się w dół kolejnymi coraz głupszymi komedyjkami. Obawiam się, że Nicholson i Harrison Ford zamierzają pójść jego śladami.
"Dwóch gniewnych ludzi" jest filmem przeciętnym. Znacznie gorszym od pierwszej "Depresji gangstera". Owszem, ma kilka śmiesznych scen, lecz jako całość nie sprawdza się i z kina wyszedłem znudzony. Plejada gwiazd nie wiele filmowi pomaga. Owszem Woody Harrelson jako Galaxia jest świetny, wybór Johna C. Reilly'ego na eks-szkolnego-terrorystę-teraz-buddystę też jest interesujący. Nie zmienia to faktu, że główna para nie jest ze sobą tak dobrana jak to było w "Depresji gangstera". Sandler gra jak zwykle. Jego fenomen popularności jest dla mnie całkowitą zagadką. Nicholson gra jak by to były "Czarownice z Eastwick", szkoda tylko, że czarownic nie ma. Jest najbardziej przekonujący i zabawny, kiedy jest najbardziej demoniczny. Jednak jako świrnięty psychiatra nie dorasta nawet do pięt Tracey Ullman i może dlatego trudno mi było kupić tę historię.
W sumie, gdyby to był samodzielny film, być może nie oceniałbym go tak surowo. Ponieważ jest to jednak jeden z wielu podobnych komedii z podstarzałymi gwiazdami, jestem wobec niego bardziej surowy.
Owszem na lato film w sam raz. Jednak dlaczego stał się on w Ameryce takim przebojem? Nie jestem w stanie tego zrozumieć.
Do obejrzenia i zapomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones