PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34887}

Dwóch gniewnych ludzi

Anger Management
6,8 68 872
oceny
6,8 10 1 68872
5,8 10
ocen krytyków
Dwóch gniewnych ludzi
powrót do forum filmu Dwóch gniewnych ludzi

:P

ocenił(a) film na 5

jeden z najbardziej irytujących filmów ;p i to nie wina Dave tylko tych debilnych ludzi wokół :O
co on niby miał odpowiedzieć na pytanie "Kim jesteś" ? o to że człowiekiem raczej mu nie chodziło...

ocenił(a) film na 7
kamil665544

mógł powiedzieć że "jestem sobą". myślę że o to chodziło .

kamil665544

chodziło mu o to, żeby się zdenerwował ;p

Siffy

no włacha :D

ocenił(a) film na 7
kamil665544

To pytanie miało wyprowadzić go z równowagi. Pokazać mu że jest wybuchowy.

ocenił(a) film na 5
ymoniczka

no sorry ale każdy by był ,tym sposobem to cały świat trzeba było by 'leczyć'

ocenił(a) film na 7
kamil665544

Dokładnie. Przecież to wszystko było ustalone przez jego dziewczynę i tego profesora :D Trzeba było mu wmówić że niby coś jest z nim nie tak. Na koniec filmu dokładnie wytłumaczono całą akcję z tą ''terapią''. Obejrzy jeszcze raz jeśli czegoś nie zauważyłeś :)

ocenił(a) film na 5
ymoniczka

dawno go widziałem i nie pamiętam końcówki ,jak był w tv parę dni temu to tylko do tego momentu oglądałem ;p

ocenił(a) film na 7
kamil665544

Może kiedyś będziesz miał ochotę i okazję obejrzeć ;) Jakby co to życzę miłego seansu :D

ocenił(a) film na 5
ymoniczka

nie mam ochoty ;p zwłaszcza że Sandler gra

ocenił(a) film na 7
ymoniczka

Myślę, że nie tyle miało pokazać mu, że jest wybuchowy, co odkryć jego prawdziwe ja i uświadomić, że potrafi być stanowczy i pewny siebie, co ujawniało się głównie tylko wtedy, gdy był zdenerwowany.

ocenił(a) film na 7
Rafal23

Też prawda ;)

ocenił(a) film na 8
Rafal23

Nie wiem czy to było jego prawdziwe ja. Wydaje mi się, że on nie chciał taki być. Wolał, zeby wszystko było dobrze, tak po prostu, starał się unikać konfliktów, bał się ich, uważał, że są niepotrzebne, że lepiej przemilczeć, przemęczyć się, ale nie robić awantury. Być takim dobrym człowiekiem. Myślę, ze cała ta akcja miała na celu pokazanie mu zupełnie innego podejścia niż tylko przepraszanie za to, że się żyje, ze on też ma jakieś prawa, ma swoje wymagania, swoje potrzeby i swoje aspiracje i podkulając ogon nigdy tego nie zrozumie, nigdy nie będzie w stanie o nic zawalczyć i przez to nigdy nie będzie szczęśliwy, bo prawda znana wszystkim brzmi "szczęściu trzeba pomóc" :)

kamil665544

To było specjalnie. To była ustawiona prowokacja.

Też byłem momentami nieziemsko poirytowany i zdezorientowany podczas tego filmu, ale w końcu taki był zamiar scenarzysty i reżysera. Widz miał się wczuć w rolę i emocje głównego bohatera.

ocenił(a) film na 9
kamil665544

To był pretekst do wysłania zdrowego człowieka na 40dniową kurację :) Miał się wku#&@!
Oooo "ty jesteś kasjerem" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones