PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628616}

Jeden gniewny Charlie

Anger Management
6,4 9 104
oceny
6,4 10 1 9104
Jeden gniewny Charlie
powrót do forum serialu Jeden gniewny Charlie

W "Jednym Gniewnym Charliem 3" w odcinku 21 ( może we wcześniejszych też, nie wiem niestety)
pojawia się nowa postać. Co to za kobieta "blondynka" która prowadzi z Charliem badania? Jakaś
Jordan? Z tego co przeczytałam na wikipedii to w czerwcu Charlie powiedział, że jak nie wyrzuca
Selmy Blair to on odejdzie. Nowa postać wypełnia lukę po postaci Selmy. Są sceny które są
zagrane dokładnie tak samo, jak były z Selmą, tragedia. Szkoda mi jej :( Bardzo lubiłam jej postać.
Zatrudnili jakąś aktorkę bez wyrazu kompletnie. Selma miała charakter, nie była typową
"pięknością" jakich TV jest na pęczki. Grała rolę, która była świetnym kontrastem od ex-żony
Charliego. Teraz to wszystko zleje się w jedna całość i jedyną "nie-blondynką" zostanie Noureen
DeWulf. Eh.

aleksandraherman92

Selmę wyrzucili bo ciągle na planie miała jakieś konflikty z Charlim Sheenem

ocenił(a) serial na 5
lewbert1306

od kotrego odcianka nei ma Salmy? bo stracialam kilka odcinkow kocowych z serii 2 i trafilam chyba na 3 z 3 dopiero :)

ocenił(a) serial na 8
aleksandraherman92

Wielka szkoda że Charlie nie mógł się dogadać z Selmy, fajny wątek był z nimi. Zato ta Jordan jest wkurzająca beznadziejną postać wymyślili, kompletnie nie pasuje do tego serialu. Selmy nie już gdzieś od 30 odcinka. Beznadziejnie jej zniknięcie uzasadnili

ocenił(a) serial na 7
aleksandraherman92

polecam w wolnej chwili. Charliego wytłumaczenie:) http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2418495/Charlie-Sheen-opens-Selma-B lairs-departure-Anger-Management-time-Jay-Leno.html

ocenił(a) serial na 7
aleksandraherman92

Nie żałuj jej. Poza tym że całkiem seksowna i fajny styl to był z niej straszny suchotnik zimnowodny.

aleksandraherman92

Nie ma tez tego jego czarnego kumpla. Sean go zastapil. Dlaczego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones