Krista Allen

Krista J. Allen

6,8
1 186 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krista Allen

Absolutnie jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie kiedykolwiek stąpały po ziemi tego swiata. Wszystkjie te dotychczasowe miss, modeli ETC ETC mogą co najwyżej językiem buty jej wyczyścić. Poprostu ideał, jeśli chodzi o strone wizualną. TE usta, te oczy, te piersi, te włosy, ten tyłeczek, to wszystko tworzy całość tak piękną, że MONA LISA ze wstydu, na jej widok, przestaje się uśmiechac. Poprostu olśniewająco piękna!!!

Kubass_87

no to już umyj siurka i zostaw go w spokoju. idziemy teraz spać syneczku, dobranoc! pa pa

Hisato

"siurka" to chyba ty sobie możesz umyc, u mnie to raczej "siurkiem" tego by nazwać nie można, no chyba że mocno zdrobniale, ale wnioskuje po zdjęciw profilu, że u Ciebie okreslenie "siurek" jest jak najbardziej adekwatne do rzeczywistego rozmiaru twojego przyrodzenia. Pozdrawiam (nie łam się, zawsze możesz iśc do dobrego chirurga i po klopocie.)

Kubass_87

co do tych miss modeli to masz racje. Same kościste kukły. A co do wycięcia swoich narządów to lekko przesada chyba. Dużo jest tak pieknych kobiet jak ona. Oglądnij sobie serial Czas na Briana, Baywatch (od 1997-2001 bodajże grała ) no o Emmanuelli to już nie wspomne i film Feast tam gra fajnie, twardą laskę. Ale najlepiej pokazuje się w roli Bridget w serialu Czas na Briana. Zakochana w tytułowym bohaterze, pokazane sceny ich wspólnego życia, nic z jakichś erotyków tylko fajne sceny... :)

Kubass_87

Widzę, że ktoś tu jest przewrażliwiony na temat swojej "męskości":D

angellorebello

czy autora tekstu poyebało??? oddać za laskę nerkę??? ja bym za kobiety nie oddał nawet złamanego paznokcia!!!!

Schizofrenik_XXI_wieku

chyba że czyjąś nerkę

Schizofrenik_XXI_wieku

O! To jest mądra odpowiedź. Zgadzam się :)

Kubass_87

Kobiety są alergicznie nastawione do takich stwierdzeń. Ona by to totalnie olała i jeszcze Ciebie by zrobiła w bambuko :D

LukeInside

No właśnie. :D

Kubass_87

Ja może bez tej nerki, rodziny i dopłacania, ale ogólnie się zgadzam. :D

Kubass_87

Jeżeli byłbyś w stanie sprzedać własną rodzinę dla czegokolwiek lub kogokolwiek to jesteś skończoną szują i naprawdę nie masz się czym chwalić.

MINTOR1994

Ano, cóż poradzić. Takich ciot mających bzika na punkcie damskiej urody niestety nie brakuje, wręcz bym powiedział jest ich nadmiar, ale cóż zrobić. Ja przyznam że na szczęście aż tak bardzo nie zwracam na to uwagi, a już tym bardziej nie opisuję swoich fantazji publicznie na ten temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones